Als Vredesvrouw vraag ik een staakt-het-vuren

Publicatiedatum

Auteur

Nahima Lanjri

Deel dit artikel

De recente gebeurtenissen in Israël en de Palestijnse gebieden hebben de wereld geschokt. Terecht. De gruweldaden van Hamas en van de Israëlische overheid zijn onbetwistbaar oorlogsmisdaden die wereldwijd veroordeeld moeten worden.Samen met tientallen andere Vredesvrouwen riep ik in een open brief eind oktober op tot een staakt-het-vuren.

Het doden en gijzelen van Israëlische burgers, het vermoorden  van duizenden Palestijnse burgers, vandaag en doorheen tientallen jaren van conflict/geweld, kinderen in barre en gewelddadige omstandigheden in Gaza. Het valt met geen enkel argument goed te praten. Samen met tientallen andere Vredesvrouwen spreek ik me uit tegen het aanhoudende geweld, oorlogsgeweld en de schending van het internationaal recht door Israël en door Hamas. De tijd is gekomen om de situatie te veranderen, niet morgen maar nu.
 
Lees hier de open brief. 

Nieuws

Hoera! Minder registratierechten voor wie een woning koopt

Een woning kopen is een grote stap. Maar, er is goed nieuws voor wie voor het eerst een woning koopt! Sinds dit jaar zijn de registratiekosten verlaagd van 3% naar 2%. 

Het verschil tussen de 2de en de 3de pensioenpijler voor u uitgelegd

Buiten de eerste pensioenpijler - het wettelijke pensioen - bestaat er ook nog de tweede en derde pensioenpijler.

We pleiten voor meer geboorteverlof voor vaders

Een meerderheid van de Belgen vindt dat beide ouders evenveel geboorteverlof moeten kunnen opnemen. Dat blijkt uit een onderzoek van iVox in opdracht van onze partij.