Paëlla voor het goed doel

Publicatiedatum

Tags

Lokaal

Auteur

Nahima Lanjri

Deel dit artikel

Op zaterdag 3 september genoot ik samen met Inge Van Gaal, Guy Franssen en vele andere vrienden en sympathisanten van een lekkere paella voor het goede doel. 🥘
De Welvaart in Zoersel is niet alleen een plek voor prachtige natuurwandelingen of fietstochtjes, maar ook een plek voor bv scouts #Akabe (jongeren met een beperking). 🥰
Lees er meer over in GVA:
Natuurpunt Voorkempen licht al tipje van sluier hoe knap natuurhuis De Welvaart straks wordt"

Nieuws

Meer netto voor wie bijverdient na pensioen

Wie na zijn pensioen als actief wil blijven op de arbeidsmarkt, zal vanaf volgend jaar gebruik kunnen maken van een aantrekkelijk gunsttarief. Werken wordt dan 30 tot 40 procent voordeliger dan vandaag. De maatregel werd op 9 juli goedgekeurd in het parlement.

Palliatief verlof opnemen ook per week in plaats van per maand

De Kamercommissie Sociale Zaken heeft in eerste lezing een wetsvoorstel goedgekeurd dat de opname van het palliatief verlof flexibiliseert. Op mijn vraag zal dit verlof voortaan ook per week – of een veelvoud daarvan – kunnen worden opgenomen. Vandaag kan dat enkel per maand.  Deze hervorming gebeurt tegelijk met de mogelijkheid om rouwverlof op te nemen op de dag van een geplande euthanasie*. 

Geef zelfstandigen ook rouwverlof bij zwangerschapsverlies

Ambtenaren die een kindje verliezen tijdens de zwangerschap, hebben sinds kort ook recht op rouwverlof indien ze de zwangerschap niet aan de werkgever hadden gemeld. Ik vroeg aan minister van Zelfstandigen Simonet om dit ook mogelijk te maken voor zelfstandigen.